زمین باغی 5 هکتاری با سند تک برگ منطقه املش

زمین باغی 5 هکتاری با سند تک برگ منطقه املش
Price On Call 

زمین باغی به صورت قطعه 5 هکتاری میباشد

جاده دارد

زمین کاملا کفی و هموار است

دارای آب ، برق ، گاز و تلفن میباشد

باغ واقع در منطقه املش _ گیلان

ملک شماره 157

 یکی از بزرگترین مزایای خرید زمین باغی در شمال این است که ملک شما آزاد و در اختیار شما است.

اگرچه ممکن است مسئله خرید یک زمین در محدوده استان گیلان به پیش‌بینی‌ها و بررسی‌های دقیق‌تری نیاز داشته باشد; اما این فرصت را برای شما فراهم می‌آورد ; تا بتوانید حداکثر استفاده را از زمین خریداری شده انجام دهید ; دومین مزیتی که خرید زمین در شمال برای افراد فراهم می‌کند این است که برای آن‌ها حق مالکیت مستقیم به وجود می‌آورد.

مشتریان برای خرید یک زمین، پول نقد را به فروشنده ارائه می‌دهند و در مقابل، زمین مناسب را تحت تملک خود در می‌آورند. این کار باعث ایجاد یک آرامش خاطر در ذهن خریدار خواهد شد .

.همچنین یکی از مهمترین موارد در هنگام خرید زمین کشاورزی و باغی ، توجه به شیب و میزان آن می باشد. زمین های شمال ; اغلب در ارتفاع و بر روی کوهپایه قرار گرفته اند . لذا در صورت خرید زمین با هدف کشاورزی در آن حتماً می بایست شیب زمین از اهم نکات مورد توجه قرار گیرد.

بهترین میزان شیب در حدود 8 درصد می باشد و بالاتر از این حد ، فرسایش خاک و در صورت بارندگی ، سبب سرازیر شدن آب می گردد. این امر منجر می شود که آب باران ; تمامی منابع تغذیه ای خاک را با خود شسته و به پایین سرازیر نماید . از این رو منجر به فقر خاک از لحاظ مواد معدنی و حیاتی برای رشد گیاهان می شود.

Similar Properties

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *