زمین باغی 1000 متری (باغ چای و مرکبات) منطقه روستایی لنگرود

زمین باغی 1000 متری (باغ چای و مرکبات) منطقه روستایی لنگرود
فروش Price On Call - باغ, باغ چای, باغ مرکبات, زمین, زمین کشاورزی
1000 متر

زمین باغی شامل باغ چای و مرکبات هست

دفترچه چای دارد

دارای بنچاق میباشد

پنجاه متر با جاده اصلی کشاورزی فاصله دارد و خود با یک جاده کشاورزی با دوازده بر جاده دارد

زمین شیب ملایم دارد

دور اطراف کارگاه گل و گیاه،خونه محوطه،پرورش ماهی،و ….است

فاصله زمین باغی با برق کم است

قیمت:۳۵۰ میلیون تومان

واقع در منطقه روستایی لنگرود_گیلان

ملک شماره 460

خواسته بسیاری از افراد علاقمند به کشاورزی، خرید باغ یا زمین کشاورزی است. مکانی که ذوق و شوق کشاورزی را در آن نشان دهند و همچنین بتوانند آخر هفته خود را در آن سپری کنند; و هم از آن به عنوان سرمایه گذاری استفاده کنند.

یکی از بهترین مزیت های خرید باغ یا زمین کشاورزی ملموس بودن آن برای سرمایه گذاران است. مزیت زمین کشاورزی در مقایسه با ریسک بازارسهام بهتر درک میشود. همچنین درآمد و سود حاصل از فروش محصولات شامل مالیات نیست و استهلاک ندارد.

یکی دیگر از مزیت های عالی خرید باغ یا زمین کشاورزی امکان اجاره دادن آن است. همچنین میتوانید در آن کشاورزی کنید یا با اجاره دادن زمین ; محصولات حاصل از کشاورزی را شریک شوید و درآمد کسب کنید. با این کار خیالتان هم راحت است که به خوبی از زمین محافظت میشود. در بلند مدت نیز می توانید به سود زیادی برسید. اجاره زمین کشاورزی در شمال ایران ; یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در شمال میباشد که به توسعه کشاورزی منطقه نیز کمک چشمگیری میکند.

با توجه به امکانات و امتیازات این ملک ( که شامل : داشتن جاده اختصاصی و نزدیک بودن برق و آبگیر بزرگ و کلبه های کشاورزان ، پرورش ماهی و گلخانه صنعتی با ظرفیت تولید بالا که پذیرای همکاران هستند ) ; میتوانید این گزینه از دسته باغ ها و زمین های کشاورزی را با قیمت مناسب خریداری کرده و با ایجاد باغات میوه و مرکبات یا به گلخانه و کارگاه های کشاورزی به خوبی بهره ببرید

خدمات

  • بنچاق
  • جاده مناسب

Similar Properties

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *