آپارتمان 102 متری سه خواب با سند مالکیت لنگرود

آپارتمان 102 متری سه خواب با سند مالکیت لنگرود
فروش Price On Call - خانه, ویلا
آپارتمان 102 متر 3 اتاق خواب 1 حمام 1 گاراژ

آپارتمان دارای سه اتاق میباشد

این واحد در طبقه اول واقع شده است

درب ماشین رو و درب نفر رو دارد

دارای پارکینگ است

دو طرف ملک آزاد است

نوساز و خالی است

آپارتمان واقع در شهر لنگرود_گیلان

ملک شماره 128

خرید ویلا در شمال، در درجه اول، یکی از گزینه‌های امن سرمایه‌گذاری برای افراد خصوصاً برای تهرانی‌ها می‌باشد.

ساکنین پایتخت و همچنین شهرهای صنعتی دیگر، در جمعیت بسیار زیادی زندگی می‌کنند و همچنین آلودگی زیادی را تحمل کنند. شلوغی بیش از حد، ترافیک‌های سنگین و آلودگی زیاد همگی مشکلاتی است که ساکنین شهرهای بزرگ به آنها دچار اند. این دسته از افراد می‌توانند از طریق خرید خانه و ویلا در شمال هر زمانی که بخواهند به این شهرها سفر کنند. و با دور شدن از شلوغی و آلودگی، به آرامش روح و جسمشان کمک کنند.

همچنین آن‌ها می‌توانند علاوه بر آن که اقامتگاه مناسبی برای خود فراهم کرده‌اند، از طریق اجاره آن ویلا، به سرمایه‌گذاری روی آورده و کسب درآمد کنند. در واقع سرمایه گذاری از طریق خرید ویلا و آپارتمان ، به عنوان یکی از مزیت‌های خرید ویلا در شمال شناخته می‌شود. از طرفی آنها می‌توانند در صورتی که نیاز به پول داشتند، ویلای خود را با قیمتی مناسب به فروش برسانند. و به سود دست یابند.

اگر شما هم مایل به خرید ملک در شمال هستید، باید بدانید که الان زمان مناسبی برای اینکار است.

افزایش قیمت دلار باعث افزایش قیمت همه چیز شده است اما این افزایش هنوز به بازار ملک واملاک، خصوصا در شمال سرایت نکرده است. قیمتها هنوز افزایش چندانی نداشته و مناطق بکر و زیبا برای خرید زمین و ویلا با قیمتهای مناسب به وفور پیدا می شود اما تا چند سال آینده مطمئنا این وضعیت تغییر خواهد کرد و با افزایش تقاضا برای خرید ملک در شمال، قیمتها هم بالا خواهد رفت و البته، مناطق و املاک مناسب و ویلا و آپارتمان هم کمیاب خواهند شد.

خدمات

  • درب ماشین رو
  • سند مالکیت
  • نوساز

Similar Properties

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *